po "Piosenkach.."

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

po "Piosenkach.."

Postprzez marysias16 Wt, 15.09.2009 23:10

Jestem oczarowana , zachwycona i strasznie szczęśliwa. Wróciłam do domu nucąc pod nosem "Jeśli ty nie istaniałbyś" piosenkę pokochałam tylko jak ja usłyszałam..jakiś czas temu już. Dzięki piosence "Et si tu n' existais pas" uczę się 7 rok francuskiego. Ach jak mi się podobało "Na zakręcie'' , to jest jedna z piękniejszych piosenek jakie znam. Bardzo Pani dziękuję za dzisiejszy wieczór , nawet sobie Pani nie zdaje sprawy ile mi nim Pani dała..To był naprawdę kiepski dzień , miałam go naprawdę serdecznie dość , ale została jeszcze 20.00 i została jeszcze Pani..taak i to się okazało "lekiem na całe zło" wyszłam z teatru z uśmiechem na twarzy a moje zasoby energii zostały odbudowane.
A przed spektaklem "Ankieta o Teatrze Polonia Krystyny Jandy" :) z miłą checią nabazgrałam parę zdań. Jejku jak mi się podobało.. :lol: no sama Pani widzi że jestem jeszcze pod wielkim wrażeniem. No ale Pani poczucie humoru mnie rozbraja , komentarze no cudo. Bardzo miły wieczór.
P.S jest Pani czarująca, pieknie się Pani uśmiecha (miła umiejętność) i w ogole pięknie Pani wyglądała. A jak się Pani ma ? Mam nadzieję że dobrze..bo ja się martwię :)
Obrazek
Milion takich bukietów dla Pani
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: po "Piosenkach.."

Postprzez Krystyna Janda Śr, 16.09.2009 08:10

Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja