Opole

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Opole

Postprzez milimetr1991 Cz, 10.09.2009 21:08

Droga Pani Krysiu !
Gdy dowiedziałam się, że bilety są już sprzedaży to poprosiłam koleżankę żeby mi załatwiła, bo chodzi do LO w Opolu. Niestety, nie miała czasu, by podejść do teatru, ponieważ tyle ma do załatwiania w szkole (też jest w klasie maturalnej).Z lekką obawą dzwoniłam dziś do teatru, żeby zrobić rezerwację. Na szczęście udało mi się załatwić bilet i to w II rzędzie :D
Chyba ludzie jeszcze nie są zorientowani, że będzie Pani w Opolu, bo komu wspominałam o tym, że chcę jechać na Pani koncert w listopadzie to robił oczy jak pięciozłotówki, mówiąc Janda będzie w Opolu! i od razu wykazując zainteresowanie :D

Na zakończenie kawał, jaki dziś znalazłam (pewnie stary, ale strrasznie mnie rozbawił) :)

Sowiecki cyrk państwowy numer 17 nie ma powodzenia. Trybuny świecą pustkami. Dyrektor wpada na genialny pomysł: ogłasza, że gwoździem przedstawienia będzie rewelacyjny numer specjalny, a komu się on nie spodoba, dostanie zwrot dziesięciokrotnej ceny biletu. Publiczność szturmuje kasy, bilety są wyprzedane na miesiąc naprzód.
Podczas pierwszego przedstawienia dyrektor zapowiada:
- A teraz nasz numer specjalny. Komu się nie spodoba, otrzyma w kasie dziesięciokrotną cenę biletu. Towarzysze, orkiestra naszej bohaterskiej KGB odegra Międzynarodówkę.

Pozdrawiam gorąco, Magda M.
milimetr1991
 
Posty: 8
Dołączył(a): Śr, 26.08.2009 08:21

Re: Opole

Postprzez Krystyna Janda Śr, 16.09.2009 08:05

Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja