Kilka słów - krótki list

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Kilka słów - krótki list

Postprzez Człowiek Pn, 14.09.2009 22:17

Dobry wieczór!

Zdaję sobię sprawę iż podobnych listów takich jak ten, otrzymuje Pani mnótwo. Ale jednak pozwolę sobie wyrazić wdzięczność dla Pani twórczości - tak już mniej anonimowo, bez podpisywania się pod innymi podziękowaniami. Jestem licelistą który jest wprot zachwycony Pani osobowością, twórczością i ogólnokształtem;) Wprost idealna interpretacja i wykonanie piosenek, twórczość której zazdrości nie jeden artysta. Jest dla mnie Pani osobiście wzorem do naśladowania, pod względem artystycznym - gra aktorska (niestety jeszcze nia miałem okazji pojawić się na spektaklu u Pani w teatrze), zapał i wielka miłość w tym co się wykonuje i przedewszytkim "dusza" - w tym zawiera sie wszystko, niestety już nie umiem dobrać więcej słów. Sam osobiście kocham teatr ( ale nie tak szkolny który pozostawię bez komentarza:)czasem zdarza mi się pokazać na scenie), muzykę aktorską. Nie wiążę z tym żadnej przyszłośći, z prostego braku talentu, ale po prostu dziękuję że Pani jest:)

Z pozdrowieniami Bartek.
Lepiej jest zapalić świecę, niż przeklinać ciemność
Człowiek
 
Posty: 26
Dołączył(a): Pn, 14.09.2009 20:54

Re: Kilka słów - krótki list

Postprzez Krystyna Janda Śr, 16.09.2009 07:50

Bardzo dziękuję i wszystkiego dobrego Bartku.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja