i zniknął nasz Lądek...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

i zniknął nasz Lądek...

Postprzez nat Wt, 01.09.2009 10:11

Wszystko co dobre szybko się kończy.
Banał, ale kurcze jaki prawdziwy...
Tydzień w Lądku minął jak z bicza strzelił, wierzyć mi się wczoraj nie chciało, że już czas z powrotem do Poznania...

Na Shirley było...no szałowo było! Publiczność bardzo szybko zapomniała o różnych niewygodach organizacyjnych (I Festiwal, pierwsze koty za płoty). Większość widziała SV po raz pierwszy, więc Ci, z którymi "zapoznałyśmy się" czekając na wejście do sali, wypytywali nas, czy Pani zawsze tak ekspresyjnie, cudnie, naturalnie etc. etc.
Złośliwy ten kaszel co to Panią chwycił. Na szczęście szybko sobie Pani z nim poradziła. Wie Pani, że część widzów myślała, że to był element roli? Naprawdę!

Na spotkaniu atmosfera równie gorąca. Czekając na rozpoczęcie toczyły się miłe rozmowy o Pani książkach, filmach, spektaklach, przy okazji dokonałam spontanicznej agitacji na rzecz Polonii - kilkoro nowych widzów ma Pani jak w banku! ;) O samym Pani aktorstwie jedna uwaga mi utkwiła. Pewna Pani zachwyciła się tym "jaką drogę przebyła Pani od Agnieszki do Marty, obie fantastyczne, ale teraz widać jak dojrzałą, świadomą i wrażliwą jest Pani aktorką." Nic dodać, nic ująć.
A samo spotkanie, poza tym, że za krótkie, bo moglibyśmy tak jeszcze długo siedzieć i słuchać, to oczywiście urocze. Inscenizacja "opowieści o reżyserze" (tak o niej potem mówiono) rewelacyjna!
Z lekkim przerażeniem patrzyłam z boku na ten ścisły wianuszek po autografy. Dobrze, że miała Pani w ogóle czym oddychać. Stałam chwilę z Panią Martą za Pani plecami, a ledwo było Panią widać.
I cóż, było miło, ale się skończyło... I zniknął nasz Lądek i Źródło Jan...

Świetnie, że udało się Pani skorzystać z wodnych dobrodziejstw Lądka i zaczerpnąć trochę świeżego powietrza. Mam nadzieję, że akumulatorki się Pani choć trochę naładowały... Szkoda, że nikt nie przytrzymał tam Pani na siłę na dłużej, żeby mogła Pani tak solidnie odpocząć. Jakieś małe uprowadzenie w celach zdrowotnych ;)

No i dziękuję za plakat, przekażę temu Szczęściarzowi przy najbliższej okazji. Kolekcja się powiększy.

DZIĘKUJĘ za wspaniałe chwile, za wszystko. Kłaniam się,
Natalia
Ostatnio edytowano Wt, 01.09.2009 18:22 przez nat, łącznie edytowano 1 raz
w szeregu biegniesz kilka lat,
a potem - jazda w boski sad!
Avatar użytkownika
nat
 
Posty: 3038
Dołączył(a): Cz, 22.01.2009 14:19
Lokalizacja: W-wa/Poznań

Re: i zniknął nasz Lądek...

Postprzez Krystyna Janda Wt, 01.09.2009 15:51

I ja się kłaniam . Koniczynę położyłam na honorowym miejscu i wyrzuciłam dziś wrzos z teatru co to go ktoś przyniósł. Podobno przynosi nieszczęście. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja