Z paroma pytaniami i prezentem...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Z paroma pytaniami i prezentem...

Postprzez Julita89 Wt, 25.08.2009 19:14

Dobry wieczór / Dzień dobry Pani Krysiu,

Ja w kwestii formalnej chciałam zapytać :wink: w związku z dzisiejszą Pani odpowiedzią dla mnie, która mnie szalenie ucieszyła i za którą bardzo dziekuję :) (Super! Do zobaczenia. Będę dzień po nagraniu teatru telewizji. Ciekawe.)

No bardzo ciekawe! Więc mam parę pytań, jeśli Pani może zdradzić, o ile nie jest to jakaś strasznie pilnie strzeżona tajemnica zawodowa :wink: :

-kiedy zobaczymy Pani spektakl w TTV?,
-czy Pani go tylko reżyseruje czy także w nim bierze udział?
-czy to ten spektakl o którym Pani wspomniała niedawno tutaj w Korespondencji, że bierze w nim udział pani Agnieszka Krukówna?
-ciekawi mnie również tematyka spektaklu.... :)

A jak coś jeszcze mi się przypomni, to dopytam jeśli Pani pozwoli :)

A tu rzeczony prezent, o którym wspominałam Pani jakiś czas temu, co to kiedyś sprawiał problemy techniczne z otworzeniem, może teraz się uda (przynajmniej w tej minucie działa bez zarzutu :) )

http://www.tv5.org/TV5Site/webtv/video- ... onais..htm
(leci Pani jak burza z tym francuskim, wybornie!)

Z gorącymi pozdrowieniami dla Pani, bo wieczór chłodny, przynajmniej tu na południu

J.

PS. Ja jutro na jeden dzień w Lublinie. OCH, dlaczego jutro nie jest ten 12 października...?
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Z paroma pytaniami i prezentem...

Postprzez Krystyna Janda Śr, 26.08.2009 07:45

Tak to ten tekst o którym mówiłam w Kazimierzu. Ulicka ' Rosyjskie konfitury" postczechowowska atmosfera i Nowi Ruscy. W tym spektaklu ma grac Agnieszka Krukówna ale i Ignacy Gogolewski, Sonia Bohosiewicz, Agnieszka Mandat, Marysia , Rafał Mohr, Cezary Kosiński...ja też gram niewielką rolę. Telewizja wyemituje to kiedy będzie chciała. Spektakl powinien być gotowy do emisji pod koniec listopada. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja