w przelocie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

w przelocie

Postprzez amc So, 22.08.2009 22:22

Pani Krysiu,

w przelocie wskoczyłam Panią delikatnie wirtualnie uściskać
trzymając kciuki za zielony dach i te wszystkie kablo-kiblo-magazyny


Uścisk załączam:
Obrazek

Ja ostatnio tylko się przemieszczam Warszawa-Łódź-Szczecin-Warszawa-Łódź-Warszawa
to za ostatnie 7 dni... Mam w głowie parę miłych myśli które chciałam Pani przekazać, ale mi tak coś energii brak a mózg mam w kłaczkach. Za dużo sobie zostawiłam na koniec miesiąca (ja debil!).

a ooo coś tu Pani pisała że zdrowia i energii brak :(, że tylko optymizm Pani został, więc przesyłam zdrowie w małych porcjach na śniadanie:

Obrazek
Obrazek
Lubi Pani Liczi? Piszą że te zdrowe 100g ma tylko 71 kcal a za to 50 mg witaminy C

(z optymizmów na jakiś zajęciach mi wtłoczyli do głowy zapalenie 1 papierosa niszczy około 25 mg witaminy C w organizmie... ciekawe jak to się niby mierzy??? przypalają tabletki?)

EEE ... Wiem że to zabrzmi jak bym miała lekką histerię (tylko lekką?)
ale tęsknię za Polonią i za Panią (w sensie na scenie)
a w poniedziałek lece do Amsterdamu i wracam we wrześniu
więc jeszcze potęsknię trochę jeszcze :?

a poza tym jak Pani pisze o braku zdrowia to ja się zawsze martwie (tak wiem, znów histeria z mojej strony)
bo ja to mam tylko jedno skojarzenie z brakiem zdrowia
mi najbliższe
i nie chodzi mi o grypę



a.

ps. nie przesadzajmy z tym zdrowiem:
Obrazek
pozdrawiam znad pracy

patrząc na ten post mam wrażenie że myślę obrazami. Ciekawe czy to źle?
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: w przelocie

Postprzez Krystyna Janda Pn, 24.08.2009 06:25

Bardzo dziękuje za troskę. Za list. Za serdeczność. Czuj ę się średnio. Jestem bardzo zmęczona . Nie miałam ani dnia wakacji a przede mną naprawdę ciężki sezon i budowa z walką nieustanną. No i wcześniej podjęte zobowiązania zawodowe...no nic. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja