a propos spadających mebli :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

a propos spadających mebli :)

Postprzez mocca25 Śr, 12.08.2009 21:38

Jako pracownik salonu meblowego...zapewniam, meble spadają :P ostatnio nam się przytrafiło - wieszamy półki z jednej strony boksu, spadają szafki zza ściany, wiszące na tej samej wysokości - tacy fachowcy, ironia celowa :) A co do wypróbowywania wypoczynków...sama się na wszystkich już chyba rozłożyłam i proponuję ludziom, aby sami wypróbowali...więc divisadero...zapraszam do mnie :) bo ja tak prawdę mówiąc nie wyobrażam sobie zakupu mebla bez wypróbowania jego "miękkości" czy "twardości". Jacy są sprzedawcy...wiem doskonale obserwując moich znajomych :P komedia - jak to dobrze, że moim zadaniem jest tylko ustawianie dodatków i rozplanowywanie ustawienia mebli. Można by pomyśleć, skąd taki lekko prześmiewczy ton... a no dlatego, że faktycznie takie są realia i męczy mnie, że wpadłam w ten trybik, więc czas na kolejną zmianę i to jest jedna z moich ostatnich wspominanych trudnych decyzji...w czasie "kryzysu" (jak mnie to słowo denerwuje)trzeba się 10x zastanowić. Mam jeszcze przestrogę - nie kupujcie mebli z ekspozycji, nie radzę.
Zatem dobrego rozplanowania wszystkiego życzę wszystkim :) i postępujących prac nad OCH-em, Pani Krysiu :)
Pozdrawiam serdecznie :)
Jednym z największych cudów boskich jest umożliwienie zwykłym ludziom dokonywania niezwykłych rzeczy.
H. Jackson Brown
Avatar użytkownika
mocca25
 
Posty: 440
Dołączył(a): Cz, 11.06.2009 00:56
Lokalizacja: Olsztyn/Lublin

Re: a propos spadających mebli :)

Postprzez Krystyna Janda Cz, 13.08.2009 06:26

Bardzo dziękuję. Ja mam mebli za dużo, po prostu zagracone. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja