Podziwiam niezmiennie Pania...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Podziwiam niezmiennie Pania...

Postprzez Brzoza Pn, 10.08.2009 23:27

...nie tylko w kolejnych rolach filmowych i teatralnych, jako autorke felietonow i ksiazek, ale rowniez za otwartosc do ludzi! Niejeden raz widzialam, jak cierpliwie i przez dlugie godziny wpisywala Pani setki autografow bo ludzie na nie czekali, bo chcieli sobie z Pania zrobic pamiatkowa fotografie, bo sa Pani wielbicielami. Ich byla niezliczona masa - a Pani samiutenka; stali karnie w kolejce by przez sekundy byc blisko Pani, a Krystyna Janda z usmiechem, pomimo zmeczenia, oddawala im/nam swoj czas... Bardzo Pani za to dziekuje/dziekujemy. Prosze sie nie zmieniac pod tym wzgledem, bardzo prosze. Chcialam tez pogratulowac Pani nowego "dziecka" czyli OCH, TEATRU. I cieszy mnie, ze zaczela Pani nosic ubrania w kolorach innych niz czern... Zycze coraz bardziej slonecznych dni! Brzoza
PS. Niedlugo wyprowadzamy sie z Warszawy do miejscowosci blisko Puszczy Kampinoskiej, a nasz dom bedzie mial adres: Zielona 13. Jako BRZOZA od razu polubilam ten adres, a trzynastki zawsze okazuja sie dla mnie szczesliwe. Musialam sie ta wiadomoscia z Pania podzielic... :D
Napelnij serce miloscia, pluca swiezym powietrzem a glowe dobrymi myslami. Bo zycie jest piekne!
:-)
Avatar użytkownika
Brzoza
 
Posty: 409
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 22:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Podziwiam niezmiennie Pania...

Postprzez Krystyna Janda Wt, 11.08.2009 22:10

Dziękuje za dzielenie się wiadomością i wszystkiego dobrego zyczę.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja