A to wszystko dzięki Pani.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

A to wszystko dzięki Pani.

Postprzez marysias16 So, 08.08.2009 14:00

Dziękuję ! Wiedziałam że o czymś zapomniałam..zawsze zapominam ale za nic nie mogłam sobie przypomnieć o czym ! Weszłam na stronę ,"Dziennik" i wiem...matko Doroty..imieniny ! Moja mama ! A od rana patrzyła na mnie jakoś tak dziwnie..ja nie mam pamięci do dat. :lol: :( Ha ! Ale już wiem ! Poszłam , zlożylam życzenia
-Ojej Pamiętałaś ?!
-No oczywiście mamo:) a w myslach (wszystko dzięki "Dziennikowi" Kochanej Pani Krysi:) )
Taką zabawną histrię dzisiaj miałam..rodzice wygonili mnie najpierw bladym świtem z łóżka a potem nie wiadomo po co z domu. Okazało się ze pojechaliśmy do biura bo im się wakcji nagle zachciało (dla mnie bomba) Pod koniec załatwiania formalności Pani pyta sie mojej mamy o datę urodzenia..i zaczęło się..odwieczny problem jak tu ominąc datę urodzenia :lol: (moja mama jest w tym niedościgniona)
-4 października 19...(zabełkotała, co mnie strasznie rozbawiło)
-Przepraszam , bo nie usłyszałam , ktory rok ?
- 19...(znów cicho)
-Jak ? Niech Pani powiem glośniej !
-O matko Boska ! No 1965 !!!!!!!
-Aaaa to trzeba było tak od razu !
Spojrzałam na mamę , na jej twarzy malowal się grymas , to jest mordęga ! :lol:
Ah , przeklęte biuro podrozy..;D
Pani ma teraz tak dużo pracy a taksówkarz jaki szczery :) Dobrej, miłej i pracowitej ekipy remontowej Pani życzę..Ach no i powodzenia na "Uchu.." w trudnych warunkach między owadami :)
budda.jpg
to tak na poprawę humoru :) To było gdzieś w Izraelu. Mało widać, ale zwalam winę na komputer , ostatnio notorycznie odmawia mi posłuszeństwa :)

"Ze wszystkich fizjologicznych substancji nieprawdziwa w teatrze jest tylko krew." -Sławomir Mrożek.. Jak się Pani to podoba , uważam że świetne. Jak co roku mam ochotę iść do szkoły , czymś sie zająć to w tym roku tak wzorcowo mi się nie chce że to jest masakra..chciałabym żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce. :) Miłego dnia .
Marysia.
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: A to wszystko dzięki Pani.

Postprzez Krystyna Janda Pn, 10.08.2009 06:19

Dobrych wakacji. Moja data urodzenia to grudzień 1952 grudzień. Stalin umrze dopiero za cztery miesiące.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja