From life

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

From life

Postprzez Magnolia Pt, 07.08.2009 22:37

Kochana Pani Krysiu,

niedawno wróciłam z festiwalowego miasteczka, gdzie oglądałam taki trochę czeski film (Operacja Dunaj)... i zajrzałam na Pani stronę, a tam taka przyjemna "paplanina"... zresztą ostatnio jakby nowy duch w Panią wstąpił... Bije z Pani wpisów do dziennika... Może to przez nowo-tworzenie, OCH-Teatru?
I tak jak Pani ma "nieprzepartą chęć paplania" to ja - do Pani pisania, zwłaszcza w temacie festiwalowym....
Ten miły taksówkarz co powiedział "ładnie Pani wygląda ale zmęczona" mógł se darować te druga cześć zdania...... ;-)
Taką samą sukienkę kupowały jeszcze dwie osoby?, oj najchętniej swoją z miejsca bym oddała...
Polonia pęka w szwach... Tak, coś mi się obiło o uszy - toż to fantastycznie :-)
A nagranie LĄDEK ZDRÓJ będzie mogła usłyszeć jakaś szersza publiczność czy tylko lądkowo-festiwalowa?

Leże, młoda jeszcze godzina, myślę wciąż o DISSMISED FROM LIFE... Na tym festiwalu miałam okazję zobaczyć parę filmów z Pani udziałem....przypomnieć sobie w większości... Najbardziej poruszył mnie, do głębi... dzisiejszy -ZWOLNIENI Z ŻYCIA. Popłakałam się... Pani doskonale zna drogę do mej duszy... do mego serca...

Jutro ostatnie przyjemności - TATARAK i UCHO...

Do zobaczenia,
Klaudia W.
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: From life

Postprzez Krystyna Janda So, 08.08.2009 07:57

Jak miło że pisze Pani, tak jak bym tam trochę była. Pozdrowienia serdeczne.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja