droga pani krystyno

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

droga pani krystyno

Postprzez annaswierska Pt, 07.08.2009 21:50

od bardzo dawna chcialam do pani napisac,ale tak jakos nigdy nie bylo czasu.widzialam wiele filmow z pani udzialem,a takze przeczytalam pani ksiazke,z ktora od paru lat nie rozstaje sie na krok.obecnie przebywam we wloszech,wiem ,ze i pani zwiedzila ten kraj.chcialam pani zadac jedno pytanie, a mianowicie co pania zainspirowalo do wyrezyserowania pestki anki kowalskiej,a takze zagrania glownej roli? uwielbiam ten film z pani udzialem.wiem,ze graniczy to z cudem,ale mam nadzieje na odpowiedz.pozdrawiam.anna swierska.

moj adres:
anna
annaswierska
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 07.08.2009 21:05

Re: droga pani krystyno

Postprzez Krystyna Janda So, 08.08.2009 07:54

Pestkę zrobiłam bo w młodości się nią zafascynowałam, a poza tym w tamtym okresie bardzo dożo z moich znajomych się rozstawało, zakochiwało, zostawały rozbite rodziny, dylematy, dramaty. Ja sam przeżyłam rozwód i nowa miłość. Było to trudne , bardzo trudne. Pozdrawiam serdecznie. Prosze nie podawać swoich danych tak otwarcie , nie wiadomo jak to może ktoś wykorzystać. Serdeczności i wszystkiego dobrego tam w tych Włoszech.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja