Pełnia i "paplanina" :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pełnia i "paplanina" :)

Postprzez Julita89 Pt, 07.08.2009 21:29

Droga Pani Krysiu,

Pani "paplanina", jak to Pani nazywa, BARDZO potrzebna! Dziękuję :) Więc ja bardzo proszę tak "paplać " jak najczęściej! :D
Pełnia.... no straszne... ale czasem to już bez różnicy, czy jest pełnia czy nów... spać tak samo źle...
Ja mimo wszystko życzę przespanej nocy przed Kazimierzem pomimo pełni i tego że "tyle metrów to musi Pani ze dwa miesiące wcześniej" oraz czeskiego kina z tym magazynem... Mam nadzieję, że pękająca sala w szwach będzie zawsze dla Pani pociechą, ale o to nie trzeba się martwić, widzowie Polonii nie zostawią (o i to jest powód żeby spać spokojnie) nie ma takiej możliwości, jak widać na załączonych obrazkach cały czas :) Ja sama się także zobowiazuję!
Oglądam sobie teraz tę kolekcję. Ciekawa. Podoba mi się bardzo. Jak i to zdjęcie załączone w dzienniku. Faktycznie rozczula. Sympatyczne.
A pomysł z nagraniem piosenki uważam za świetny! Małe przyjemności najważniejsze :) A twórczość Agnieszki jest moją ulubioną.
Oj teraz to ja przepraszam za moją paplaninę :oops: :D

Wszystkiego udanego jutro w Kazimierzu.

Obrazek

i proszę się nie dać tym komarom :wink: w trakcie spektaklu średnia przyjemność, zresztą w ogóle...

Z pozdrowieniami "pełniowymi",

J.
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Pełnia i "paplanina" :)

Postprzez Krystyna Janda So, 08.08.2009 07:49

Koniczynowo pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja