Relacji ciąg dalszy...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Relacji ciąg dalszy...

Postprzez Magnolia Cz, 06.08.2009 21:33

Kochana Pani Krysiu,

a więc tak jak w temacie - relacji z raju ciąg dalszy!

Środa zaczęła się od AKTORKI 2005, czy ja to wcześniej widziałam? Otóż nie! Tym większa frajda :-) Niesamowity film jak to Pani razem z mężem proch zamieniła w tak piękne i wspaniałe miejsce jakim jest Teatr Polonia! Oprawa muzyczna świetna ;-) ...Wariatka... Na zakręcie... Pomyślałam że powinni to emitować w tv co jakiś czas, żeby szersza publiczność zobaczyła jakiego cudu Pani dokonała!

Potem było "Porozmawiajmy o życiu i śmierci" które zapowiadał pan Jerzy Stuhr, był pod wrażeniem, że tak rano przyszliśmy, by zobaczyć taki spektakl... Uwielbiam tę sztukę... Najpierw pełna humoru (ach to Pani "jak ja się cieszę"... :-D ), potem pełna powagi o tym jacy jesteśmy i jak żyjemy oraz o tej chorobie... Więc znów zamarłam... I łzy miałam w oczach......

Kolejną ucztą były dwa spotkania z panem Jerzym Stuhrem... I tu mam do Pani pytanie/prośbę - CZY MOGŁABY PANI ZNÓW ZAPROSIĆ PANA JERZEGO DO POLONII? bo w zeszłym roku musiałam chyba być w jakiejś Grecji czy coś...

A dziś cudny KLUB KAWALERÓW, uroczy... i dziwny, ale ciekawy GOLEM... Było też oczywiście spotkanie z p.Piotrem Szulkinem, którego pierwszy raz w życiu miałam okazję posłuchać, a opowiada... strasznie ciekawie...

Jutro tylko jeden film z Pani udziałem - ZWOLNIENI Z ŻYCIA :-( Pojutrze wyjątkowy TATARAK... na zakończenie I BÓG STWORZYŁ AKTORKĘ... A wieczorem... Na zamku pojawi się Królowa Polskiej Sceny Teatralno-Filmowej... :-D JA CZEKAĆ :-)

W Lądku tego lata nie mogę być ale w przyszłym roku kto wie! Znaczy mam nadzieję, że będzie w przyszłym roku Pani tam festiwal, a wtedy ja na pewno ;-) Powinien być co roku taki FESTIWAL KRYSTYNY JANDY, po tym kazimierzowskim zapewniam, że to dla mnie raj...... Taki tydzień...

HOT... To sobie wymyślili, nie powiem... :-D Hot to tam będzie w październiku, kiedy będzie się tyle działo! :-)

Serdecznie...

Klaudia W.
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: Relacji ciąg dalszy...

Postprzez Krystyna Janda Pt, 07.08.2009 11:29

Dziękuje . Zaraz zadzwonię do pana Jerzego Stuhra i pana Piotra Szulkina z podziękowaniami.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja