Z uśmiechem i energią :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Z uśmiechem i energią :)

Postprzez Julita89 Śr, 05.08.2009 09:44

Pani Krysiu, ja tylko parę słów.
Dalszego takiego zapału, który bardzo cieszy, jaki przebija z wczorajszego zapisu życzę i cierpliwości do tych wszystkich spraw budowlanych, choć Pani już to przerabiała, dopinania wszystkiego po kolei, tak żeby była Pani ze wszystkich tych spraw związanych z OCH - Teatrem zadowolona no i mocy do tego wszystkiego takiej właśnie 140 KW-owej :D
Nie było mnie przy narodzinach Polonii, cieszę się, że mogę być świadkiem narodzin Och-Teatru :)
Niedługo jadę dalej się "wakacjować", postaram się być tam Pani oczami i przesłać telepatycznie trochę słońca i pozytywnej energii :)
Pozdrawiam serdecznie i wspieram całym sercem,
Na osłodę i energię w razie jakby ubyło zasobów :wink:

Obrazek

choć mam nadzieję, że nie braknie, proszę pamiętać o sobie w tym natłoku zajęć.
I przyjemnego Gdańska :)

J.


PS.Tak mi się skojarzyło... ,,Ucho..." było pierwszą sztuką w jakiej Panią zobaczyłam w grudniu zeszłego roku... Jak tak się czasem zastanawiam, to wydaje mi się, że to było już lata świetlne temu....

PS.2 Zdjęcie super!
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Z uśmiechem i energią :)

Postprzez Krystyna Janda Cz, 06.08.2009 19:54

Chętnie bym zeżarła te czekoladki ale to już byłby całkowity brak mocy. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja