Aktorka 1978 i in.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Aktorka 1978 i in.

Postprzez Magnolia Śr, 05.08.2009 00:21

Pani Krysiu,

Tak, jest mi tu w Kazimierzu bardzo miło. Wykupiłam sobie bowiem na tydzień abonament ziemia raj, ziemia raj, ziemia raj... :-D
A jeszcze w kwestii moich zawsze trzęsących się rąk... Ja tak mam po prostu, że one tak z emocji, przeżyć... Ale to nie zmienia faktu, że mi zawsze tak strasznie głupio przed Panią z tego powodu... Jakby to nie można było przeżywać sobie "w środku"!

Dziś obejrzałam, pierwszy raz chyba..., Aktorkę z 1978 roku. Jestem pod ogromnym wrażeniem, ponieważ mówi tam Pani kilka mądrych zdań nt aktorstwa... Miałam wrażenie że już w 1978 posiadała Pani wiedzę i doświadczenie... Które dopiero miało stać się Pani udziałem przez kolejne lata pracy w tym zawodzie.
Na ZWIĄZKU OTWARTYM sala wypełniona była po brzegi...
Oglądam Panią codziennie przynajmniej w dwóch rolach w filmie czy też teatrze Tv... I:

JESZCZE BARDZIEJ PANIĄ PODZIWIAM I UWIELBIAM!

Wczoraj byłam na spotkaniu z panem Borysem Szycem, które odbyło się po projekcji filmu WOJNA POLSKO-RUSKA, na której to tłuuumy... I miałam wrażenie, że w tym spotkaniu uczestniczyła zupełnie inna publiczność niż na spotkaniu z Panią czy panem Ryszardem Bugajskim... Wczoraj pan Szyc wspomniał o Hipnozie, w której brał udział, że codziennie kto inny.. Po czym padło pytanie kiedy będzie można go zobaczyć
w Hipnozie... I generalnie pytania były w podobnym stylu... Podejrzewam że w większości byli tam widzowie serialu tv Oficer......
I jak to się mówi... I tym optymistycznym akcentem...
Słonecznie Panią pozdrawiam,

Ps. Potwierdzam że wieczorami komary dokuczają... :-( Ja to zarzuce kurteczkę i się mogę rękoma odganiać... Ale Pani... będzie grała! Więc proszę zaopatrzyć się w jakiś specyfik...

Duża energia zawsze Pani towarzyszy więc dlaczego teraz miałoby być inaczej? :-D

Pomyślności już życzyłam więc teraz udanego i szybkiego remontu!

Klaudia W.
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: Aktorka 1978 i in.

Postprzez Krystyna Janda Cz, 06.08.2009 19:50

Bardzo dziękuję za te relację. Serdecznie pozdrawiam znów z Warszawy po Gdyni.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja