Bosko bo `Boska!` :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Bosko bo `Boska!` :)

Postprzez marysias16 So, 01.08.2009 01:50

Ha! Udało się..wejściówka zdobyta..byłam w teatrze o 14 ...Zresztą sama Pani widziala jak to wyglądalo w piątek po 14 była już spora grupka ludzi..fajnie powiem Pani że fajnie. Spędziliśmy trochę w teatrze..taki kulturalny dzień..a co ja mogę powiedzieć o samej "Boskiej " no nie wiem może to że Boska ?..Hm..jest Pani naprawdę świetna ..ta rola jest tak fantastyczna ma w sobie tyle wdzięku, energii , pozytywnych emocji i dobroci divy ..CUDO. Naprawdę cudowne..jestem pod wielkim wrażeniem :) Hahaha trzeba mnieć ogromny talent żeby tak świetnie fałszować :D ..a wdzięk Boskiej jest czarujący..
A potem Hipnoza ..nie popelnie chyba zbrodni jak powiem kto był..Pan Maciek Stuhr genialnie..uśmialam się jak nigdy..totalne rozluźnienie i spontaniczność super !

Oglądałam ostatnio TV i trafilam na program CNN na temat ASSK , słyszała Pani bo nie wiem ale wydaję mi się że w naszej telwizji nie bylo o tym słychać.

Sąd w Rangunie, który miał w piątek ogłosić wyrok w sprawie przywódczyni opozycji Aung San Suu Kyi, przełożył decyzję na 11 sierpnia - podają miarodajne koła w stolicy Birmy. Część źródeł wymienia też datę 12 sierpnia.
Noblistka odpowiada za naruszenie warunków aresztu domowego. Grozi jej pięć lat więzienia, co w praktyce oznaczać może wyeliminowanie jej przez wojskowe władze kraju ze sceny politycznej Birmy na czas kluczowych przyszłorocznych wyborów.

Jak podaje agencja Reutera, piątkowe posiedzenie sądu było zamknięte dla dziennikarzy.
Cytowany przez Reutera jeden z sędziów nieoficjalnie miał wyjaśnić, iż zakończenie procesu przełożono "z powodu konieczności zinterpretowania terminów prawnych odnoszących się do konstytucji z 1974 roku". Sędzia nie powiedział jednak, o jakie terminy chodzi.

Proces Suu Kyi trwa od 18 maja. 64-letnia przywódczyni birmańskiej opozycyjnej Narodowej Ligi na rzecz Demokracji i laureatka Pokojowej Nagrody Nobla z 1991 roku, z ostatnich 19 lat aż 13 spędziła w izolacji.

Obecnie odpowiada za wtargnięcie do jej domu na początku maja amerykańskiego turysty, z którym - jak zeznała na procesie - nawet się nie spotkała.
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: Bosko bo `Boska!` :)

Postprzez Krystyna Janda So, 01.08.2009 07:46

Bardzo dziękuję. Bardzo. Dobrego weekendu.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja