Gratulacje..:]

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Gratulacje..:]

Postprzez marysias16 Śr, 29.07.2009 13:31

Wielkie Gratulacje...czas pracy i zajetego czasu oficjalnie moża uznać za otwarty..trzymam kciuki ! Już się cieszę to super że Polonia może się rozwijać a publiczność zawsze będzie z Panią , no przynajmniej ja :)
OCH-Teatr..ocha jak się cieszę..no tak..prawda jest taka że naprawdę mnóstwo pracy ale i tak się uda , napewno..cały remnot pójdzie sprawnie i w paździrniku będziemy świętowac 4 urodziny Poloni..:) Jestem pełna podziwu !
Ach no i Koncert Katarzyny Groniec i Marii Peszek już się cieszę. Zapowiedziała Pani że nowym miejscem ma kierowac Pani córka..hm..zgadzam się że to od razu wyznaczy inny sposób myslenia o tej scenie..nadal w tym myśleniu będzie Krystyna Janda wpaniała aktorka więc jej talent i projekty a jednocześnie nowe spojrzenie przez kierowniczkę Marię Seweryn..świetnie. Widzowie gotowi do pomocy..! Pewnie ! Z wielką ochotą :D
Życzę Pani spełnienia Pani marzenia..aby Pani nadzieja zmieniła się w Teatr , w nową scenę Teatru Polonia w OCH-Teatr. Życze wytrwałości i serca do dalszych działań. A ludzi , przyjaciół , widzów , fanów , aktorów , pracowników znajdzie się zawsze w potrzebie..:) a tak ogólnie miłego dnia .:)
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: Gratulacje..:]

Postprzez Krystyna Janda Pt, 31.07.2009 06:27

Miłego dnia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja