Och-Teatr

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Och-Teatr

Postprzez Agnieszka G. Śr, 29.07.2009 11:00

Dzień dobry Pani Krystyno,

Właśnie minęła 12.00 i zaraz podpiszą Państwo umowę o współpracy z Max-filmem. Gratuluję !!!

Gratuluję odwagi, przedsiębiorczości, samozaparcia ! Jestem pewna, że koledzy artyści, reżyserzy, wspólpracownicy i oczywiście publiczność nie zawiodą. Ja na pewno będę dalej przyjeżdżać do Warszawy : do Teatru Polonia i do Och-Teatru :-) Już zastanawiam się, co wybrać, aby uczcić 4 urodziny TP. Propozycje są bardzo atrakcyjne !!!!

Trzymam kciuki i obiecuję wiernie towarzyszyć obu teatrom. W niedzielę jadę na "Grube ryby" :-) Już się cieszę !
Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka

P.D. A teraz trochę z łódzkiego poletka. W Łodzi mieliśmy piękne stare kino, Kino Gdynia. Od lat nie działa, od lat nic się tam nie dzieje i mimo apelu o jego ratowania, niszczeje. A tyle osób już się pod tym apelem podpisało. Może Pani także do nas dołączy i uda się tak, jak z kinem Ochota ? www.ratujemykinogdynia.pl
Agnieszka G.
 
Posty: 24
Dołączył(a): N, 08.03.2009 16:25

Re: Och-Teatr

Postprzez Krystyna Janda Pt, 31.07.2009 06:25

Może ktoś uratuje? Trzeba te stare kina odzyskiwać dla kultury. Dlaczego macie w Łodzi kino Gdynia? To dziwne. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja