"Krystyna Janda przejmuje kino Ochota?"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Krystyna Janda przejmuje kino Ochota?"

Postprzez marysias16 Pn, 27.07.2009 21:08

Jej..jak się cieszę..to wspaniale że Teatr Polonia ma szansę się rozwijać..wzbogacić się o nową scenę..super ! A dodatkowo to jest szansa dla kina Ochoty ..żeby kolejne miejce kulturalne nie zostalo zamienione na super market czy urząd miejski tylko na Teatr..i to właśnie Pani Teatr..:)
No cóż będzie trudniejszy dojazd z mojej strony :) ale czego się nie robi dla Poloni...:)
Wie Pani jak deszcz potrafi zepsuć całą przyjemność..festiwal tanga ( niedziela) ..ja tu chcialam zrobić parę zdjęść dla Pani..żeby Pani pokazać , zrobić Pani przyjemność a tu jak na złość po 1. że nie mozna zdjeć robic..(Pan nie byl mi w stanie wyjaśnić czemu natomiast był przekonany że absolutnie nie można , chociaż tabliczki zadnej nie było..) no a po 2. lało tak...że to ludzkie pojęcię przechodzi..scena była naprawdę duża i miejsc było naprawdę dużo, zadaszone przez namiot ale tylko dach..no i oczywisćie musialo zacinac z boku..nawet tym na samym środku się dostąło..masakra jednym slowem..no nic.ale Festiwal świetny .:)
P.S. Czytała Pani książke "Lwy mojego podwórka" Jarosława Abramowa-Newerlego..? Czytac nie czytałam ..ale zaczęłam słuchać w wykonaniu Pana Zbigniewa Zapasiewicza..zaczyna się naprawdę fajnie..a podobno początek jest najważniejszy ? ..

Jarosław Abramow-Newerly
Lwy mojego podwórka

Jarosław Abramow-Newerly w najnowszej książce Lwy mojego podwórka stworzył niezwykłe portrety rodziców. Przybliża nam swojego ojca Igora Newerlego z czasu, gdy nie był jeszcze znanym pisarzem.

Wzruszająco kreśli postać matki i starszych kolegów z podwórka. Świat dzieci zmieszany ze światem dorosłych jest zarazem tragiczny i zabawny - na pewno zaś prawdziwy. Lwy mojego podwórka - to nie tylko historia jednej rodziny i jednego domu. To barwny obraz naszych najnowszych dziejów. Autor w Kładce przez Atlantyk utrwalił przedwojenny Nowogródek, w Nawiało nam burzę podolskie Hadyńkowce, a teraz przyszła kolej na jego własny świat - Żoliborz, którego już nie ma.

P.S A tak mi przyszlo do głowy..lubi Pani tango ? :)
Gorąco pozdrawiam.
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: "Krystyna Janda przejmuje kino Ochota?"

Postprzez Krystyna Janda Pn, 27.07.2009 22:10

Jak dobrze pójdzie długo teraz nie będę miała czasu ani na książki ani tango ani na wiele rzeczy.,..
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja