Witam serdecznie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Witam serdecznie

Postprzez arek_wojcik Wt, 14.07.2009 12:57

Witam serdecznie, jestem obecnie studentem IV roku wydziału Aktorskiego. jestem na etapie pisania pracy magisterskiej, która postanowiłam poświecić Pani. Praca Składac sie będzie z dwóch części przed i po otworzeniu Teatru Polonia. Pisałem maile do Pani Marty Bartkowskiej, ale niestety mój przedpotopowy internet chyba ich nie wysyła... Mam pytanie czy byłaby mozliwość spotkania się z Pania w celu przeprowadzenia obszernego wywiadu do Pracy. Oraz czy istnieję może ngrania przedstawień Biała bluzka, Mała Steinberg, Marlene, Kobieta zawiedziona oraz Kto się boi Virginii Wolf? Bardzo zalezy mi na tej pracy, moim promotorem jest Pan profesor Ireneusz Guszpit, w każdej chwili mogę załatwic pisma z uczelni od Pani Dzieka Elżbiety Czaplińkiej - Mrozek lub od mojego opiekuna Prof Andrzeja Makowieckiego.
Czy mógłbym liczyć na pomoc z Pani strony.
Pozdrawiam serdecznie
Arkadiusz Wójcik
arek_wojcik
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 14.07.2009 11:56

Re: Witam serdecznie

Postprzez Krystyna Janda Cz, 16.07.2009 06:25

Mogę z Panem chwile porozmawiać ale wszystko właściwie jest w wywiadach których udzielam regularnie od lat. Poza tym wydałam dwie książki Małpy tzw, tam w formie dziennika jest okres sprzed i po. Nie mogę Panu nic więcej powiedzieć bo zapominam tak samo szybko jak mija czas. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja