Kariera filmowa

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Kariera filmowa

Postprzez bize84 Pn, 13.07.2009 17:38

Niestety mieszkam zbyt daleko od Warszawy by moc częściej śledzić Pani występy sceniczne czasami tylko bywałem na spektaklach z Pani udziałem gdy były one wystawiane bliżej mojego miejsca zamieszkania. Stąd też bardziej znam i podziwiam role, które stworzyła pani w filmach i teatrze tv. Dlatego też bardzo żałuję, że ostatnimi laty nie można było zbyt wiele razy podziwiać Pani na dużym ekranie. Zrozumiałe jest to, że w Polsce dla ludzi z takim talentem i możliwościami nie pisze się zbyt wielu scenariuszy, ale nurtuje mnie jedna rzecz dlaczego nie gra już Pani w filmach zagranicznych skoro przed Złotą Palmą było: 9 filmów kinowych 1 telewizyjny i 3 seriale to czyżby już potem nie było propozycji? Chyba że nie były ciekawe? Stąd też moje pytanie: Czy zdarzyło się Pani odrzucić jakąś dobrą propozycję od zagranicznego reżysera? Jeżeli tak to proszę o odpowiedź jaką i dlaczego? (Zrozumiem jeżeli nie chce Pani o tym pisać)

DZIĘKUJĘ ZA "CZŁOWIEKA Z MARMURU"!!! Wczoraj zobaczyłem po raz czwarty w życiu. Fenomenalny film, fenomenalna rola ta ekspresja i charyzma, a przede wszystkim prawda, która od Pani biła. Życzę jeszcze wielu ról filmowych na tym poziomie.
bize84
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 13.07.2009 11:51

Re: Kariera filmowa

Postprzez Krystyna Janda Pn, 13.07.2009 18:58

Tak, odmawiam, teraz także z powodu potrzeby mojej obecności w teatrze Polonia. W tym roku odmówiłam dużej roli za granicą, ale tak jest lepiej a poza tym rola ozdobna a nie interesująca. A w filmie w Polsce mnie akurat dużo ostatnio, " Parę osób..." i "Tatarak" to wystarczy jak na ostanie lata. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja