Kabhie ghushi gabhie gham....(Czasem słońce czasem deszcz:)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Kabhie ghushi gabhie gham....(Czasem słońce czasem deszcz:)

Postprzez Marta Laura Madeline Pt, 10.07.2009 09:59

Witam.
Dawno mnie tu już nie było...Może z dwa miesiące...Ale dla mnie najdłuższe dwa miesiące w mym życiu.
Były chwile zgryzoty,chwile szczęścia ale jedno trwało cały czas w skupieniu-optymizm.
W szkole wyśmiano mój wywiad z Panią,zarzucano mi,że wywiad jest wyssany z palca...Dostałam przysłowiowego laczka po czym aby pokazać,że nie jestem fatalną 'dziennikarką'(nie wiem,doprawdy nie wiem czemu wybrałam się na taki profil do liceum...) zrobiłam taki wywiad,że momentalnie dostałam piąteczkę. I nie dla tego,że ten wywiad był 'lepszy' tylko dlatego,że robiłam go na żywo z osobą,którą wszyscy w szkole znają.Cóż za ironia losu...Śmiać mi się chce;)
Do tego moje życie jest jak bajka,zdarzają się rzeczy wprost niemożliwe jak z jakiejść książki lub filmu...
Mam dopiero 18 lat(w sumie to skończe je dopiero w sierpniu) a przeżyłam tyle fantastycznych i masakrycznych chwil.
Niedawno spełniło się moje marzenie-w lutym,w mym liceum wystawiona będzie sztuka którą napisałam.
Wiem to brzmi absurdalnie...Bo w sumie "jak taka młoda,niedoświadczona osoba może napisać coś takiego?", ale może nie jest to przedstawienie na wielką skalę,ale jeżeli zostanie ona 'wystawiona' i pójdzie wszystko dobrze to będzie mój mały sukces..:) Tak się cieszę!
Czuję,że moje życie dopiero się zaczyna...A już tyle rzeczy,tylu ludzi,tyle wydarzeń!
Od września zaczynam poważnie działać,nawet będę jednym z gości Kawiarni Literackiej w mej Bydgoszczy!
W końcu czuję,że moja twórczość jest nie tylko dla mnie lecz dla innych, przez co napawa mnie to szczęściem,bo chce uszczęśliwiać ludzi i dawać im moje zrozumienie.
Zawsze marzyłąm o tym aby oddawać ludziom emocje,sprawiać by byli szczęśliwi lub pomagać im.

Ja jak zwykle się rozpisałam...
Ale to dlatego,że chciałam podzielić się swoim szczęściem z Panią...Chociaż jesteśmy dla siebie obcymi osobami..;)To niesamowite..:)
A jak u Pani? Samopoczucie,zdrowie,dobrze?
Pozdrawiam bardzo serdecznie i posyłam zdjęcie które zawsze przypomina mi o tym,że
"Czasem słońce,czasem deszcz"

(jest ono z mojej ostatniej wyprawy do miasta,wten czas straszliwie zmokłam..:)
Obrazek
"Prawem równowagi należy więc tłumaczyć,że w końcu musiał narodzić się nieszczęśnik,który ich wszystkich pokochał bardziej niż siebie..."

Jarosław Jakubowski
(fragment wiersza pt."Prosta historia")
Avatar użytkownika
Marta Laura Madeline
 
Posty: 14
Dołączył(a): Wt, 03.02.2009 16:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kabhie ghushi gabhie gham....(Czasem słońce czasem deszcz:)

Postprzez Krystyna Janda Pt, 10.07.2009 13:46

Życzę Pani wielu szczęśliwych momentów w związku z życiem i twórczością, jak najmniej rozczarowań....W ogóle życzę wszystkiego dobrego. Młodość! Na razie niech będzie najważniejsza.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja