Pestka..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pestka..

Postprzez marysias16 Wt, 07.07.2009 23:26

Już po raz 2 czy 3 ..tak lubię ten film...:) Jest taki ładny..lubie w nim rolę Pana Olbrychskiego...w ogole ile tam wspaniałych aktorów..moich ukochanych np. Jan Frycz . A wie Pani że na Krakowiskim Przedmieściu (jeśli dobrze pamiętam) znjaduje się wystawa "100 lat filmu pOlskiego." (czy jakoś tak) .. Świetna wystawa tyle starych i pięnych filmów i oczywiście przy każdym wysłuchałam referatu o tym filmie..moja mama nie mogła sie wtedy powstrzymać:)..głownie to mówiła o filmach których nie widziałam..ale był tam taki film z Januszem Gajosem ktorego uwielbiam "Zółty szalik" ten film zrobił na mnie ogromne wrażenie..a w śród wybranych i tych naszych najważniejszych znalazło się "Przesłuchanie" i "Parę osób mały czas". Wystawa jest świetna..a ile się dowiedziałam haha :) a nawet się dowiedziałam kto był filmową miłością mojej mamy...Andrzej Łapicki.. :lol: Szkoda tylko ,że teraz nie powtarzają już w telewizjii tych wszystkich starych filmów ,programów, kabaretów...strasznie żałuję...Miłogo dnia :)
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: Pestka..

Postprzez Krystyna Janda Śr, 08.07.2009 08:42

Miłego dnia. Pozdrowienia dla Mamy.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja