Legnica

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Legnica

Postprzez Nadia_ So, 20.06.2009 11:13

Moja Ulubiona Pani Krysiu,

pozwolę sobie przesłać Pani krótki artykuł i kilka zdjęć z legnickiego koncertu, wszystko znalezione w Internecie:

Krystyna Janda zachwyciła publiczność

Podczas koncertu Krystyna Janda pomiędzy kolejnymi utworami opowiadała dowcipy i swoje historie związane z Agnieszką Osiecką i dawnymi czasami. Na zakończenie gwiazda otrzymała owacje na stojąco.
Krystyna Janda w Legnicy gościła już kilkakrotnie. Tym razem wystąpiła z programem „Piosenka w teatrze”. Publiczność usłyszała najsłynniejsze przeboje: "Johnny", "Moje blond maleństwo" i "Czego mogę sobie życzyć?" Wszystkie piosenki w arcymistrzowskich tłumaczeniach Jeremiego Przybory i Wojciecha Młynarskiego.
Krystyna Janda w 1998 roku wystąpiła w studiu im. Agnieszki Osieckiej radiowej Trójki. Koncert prowadziła Magda Umer, a na płycie można znaleźć utwory, które gwiazda wykonała podczas legnickiego koncertu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_____________________________

Oj, jak ogromnie chciałabym Panią zobaczyć i usłyszeć w "Piosenkach..."! Odkąd po raz pierwszy, siedem lat temu, usłyszałam "Na zakręcie", marzę, by pozachwycać się tym utworem wykonywanym na żywo...

Pozdrawiam Panią bardzo ciepło i przesyłam mnóstwo uśmiechów,
Nadia
Nadia_
 
Posty: 68
Dołączył(a): Pt, 10.08.2007 10:42
Lokalizacja: Kraków/Bydgoszcz

Re: Legnica

Postprzez Krystyna Janda So, 20.06.2009 12:16

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja