4 czerwca

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

4 czerwca

Postprzez Julita89 Cz, 04.06.2009 21:14

Dobry wieczór Pani Krysiu. A ja sobie dziś pomyślałam, że miło być rówieśniczką naszej Demokracji :) Nie, właściwie co roku tak myślę. Dziwnie się mówi o dawnych czasach nie przeżywszy ich na własnej skórze. Czasem myślę, nie wiem czy słusznie, że jednak w pewnym sensie lepiej ludziom żyło się kiedyś, pomimo ustroju, bo inne były kontakty międzyludzkie. Lepsze.
Staram sie zgłębiać te czasy, okres bardzo ważny dla nas wszystkich, bardzo mnie to zawsze interesowało.
Ale wymądrzać się nie będę jak przeczytałam wspomnienia tych którzy pamiętają, a i wieczór ciężki, więc jeszcze tylko pozdrowię Panią serdecznie egzaminowo znad książek i notatek... Właściwie, to chciałam uczcić dziesiejszy dzień ,,Człowiekami" (jak to kiedyś Pani zgrabnie ujęła), które co prawda tyle razy już widziałam, to jednak nie przeszkadza. No ale trudno...
Niestety Poranka w TVN 24 dziś obejrzeć nie mogłam, bo od 6 rano już trzeba było na pełnych obrotach, mimo, że z wielką chęcią nie poszłabym na koszmarne zaliczenia i została posłuchać Pani, więc ustosunkować się niestety nie mogę. Ale szybko to nadrobię :)
Serdeczności
Julita

PS. I znalazł się? Ten drobiazg? Tak tylko pytam... :wink:
Wszystkiego dobrego.
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: 4 czerwca

Postprzez Krystyna Janda So, 06.06.2009 07:21

Nie. Nie znalazłam. Musiało się zgubić. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron