Zapytanie, smutna rzeczywistość

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Zapytanie, smutna rzeczywistość

Postprzez madeleine28 Pt, 08.05.2009 14:20

Witam
Pani Krystyno mam pytanie, ponieważ nie rozumiem systemu, który panuje w kasach Pani teatru.
Bylismy z mężem na Pani rewelacyjnym przedstawieniu:"SHIRLEY VALENTINE"
Ponieważ moja matka nigdy go nie widziała, a wiem, że bardzo chciała postanowiłam zrobić jej niespodziankę na DZIEŃ MATKI i zakupic bilety na tę sztukę.
Oczywiście w kasie teatru nie mogłam zakupic biletów, zostały tylko bilety na stronie www.eBilet.pl.
Zakupiłam więc je, wierzac, że będę mogła dwa dni wcześniej odebrać je w kasie i podarowac w pieknej kopercie mojej mamie.
Niestety okazało się, ze zrobić tego nie mogę.Chciałam więc zdecydowac się na kuriera, choc jest to przykre, bo jedyna opcją odebrania biletu jest zapłacenie kurierowi 25zł, wtedy bilety dostanę.
Ale za późno sie zdecydowałam i teraz nawet przez kuriera zrobic tego nie mogę.
Moja mama jest osoba starszą, trudno mi bedzie dać jej kopertę z wpisanym kodem i tłumaczeniem, że dostanie bilety w kasie przed sztuką w dniu przedstawienia.
Nie rozumiem dlaczego panuja takie zasady.
Zrobienie komuś prezentu w postaci otrzymania biletu jest wspaniałaym pomysłem ale juz wiem, ze zrobiłam to po raz ostatni. Chciałabym podarowac bilety w kopercie a nie jakies kody.
Ja jestem młodą osoba i rozumiem te wszystkie nowinki, inne zasady, ale nie wszyscy idą z duchem czasu.
Pozdrawiam
M.Liebert
madeleine28
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 08.05.2009 13:58

Re: Zapytanie, smutna rzeczywistość

Postprzez Krystyna Janda N, 10.05.2009 14:57

Ja też nie rozumiem ale to są zasady e-biletu chyba nie nasze. U nas często widzowie kupują w prezencie bilety dla znajomych jako prezent i wielokrotnie ja je wcześniej podpisuje z życzeniami, a potem dopiero są odbierane. Co jakiś czas pracownicy teatru przynoszą mi bilety do podpisania . Nic nie rozumiem. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja