Pozdrowienia poranno - majowe

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pozdrowienia poranno - majowe

Postprzez Julita89 Pt, 01.05.2009 07:23

Dzień dobry Pani Krysiu!
Dziękuję Pani za odpowiedź, jak miło z samego rana! Jakoś "dziwnie" szybko się wtedy z łóżka do komputera wstaje jak się czeka na odpowiedź od Pani :wink: Napisała mi Pani: ,,Ach te zdjęcia...tyle teraz tego....i wciąż pytanie - a która to prawda? Ja swój aparat włożyłam do szuflady. za dużo tych zdjęć. Pozdrowienia słoneczne weekendowe." Pani Krysiu, proszę tak tego aparatu skrzętnie nie chować, bo Pani tak ładne zdjęcia robi, że szkoda by było...
Jak mi się spodobało to Pani określenie, tu z Korespondencji, że Teatr Polonia jest jak żona. Dobra żona. No wszystko pięknie, ale to w odniesieniu do panów, może teraz do pań, że jest jak narzeczony albo mąż. Też dobry :wink: W każdym razie ja tak się czuję jak tam chodzę. Choć nie , jeszcze lepiej, bo z Panią się można zobaczyć :D
A ja wczoraj zmordowana po przesiadkach itp. rzeczach i wyczekiwaniu się na dworcu, bo spóźniłam się na ostatni autobus z Lublina do siebie. Ale w końcu dojechałam jakoś... Ciekawa rzecz, że do Pani to jeszcze mi się spóźnić nie zdarzyło. I oby tak dalej :mrgreen:
Pozdrawiam Panią wiosennie, ciepło i miłego weekendu majowego życzę!
Julita

PS. Pani Krysiu, czy ta okrutnie przeziębiona pani, siedząca koło Pani wczoraj w Polonii podczas spektaklu nie zaraziła Pani przypadkiem? Ja nie byłam, niestety, ale tak mi powiedziała osoba która była, więc się zmartwiłam...
Serdeczności!
J.
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Pozdrowienia poranno - majowe

Postprzez Krystyna Janda So, 02.05.2009 07:34

Dziękuje za troskę . Wszystko w porządku. Pomyślności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja