Kochana Pani Krysiu,

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Kochana Pani Krysiu,

Postprzez Magnolia Śr, 29.04.2009 23:09

Kochana Pani Krysiu,

Najserdeczniej Pani dziękuję za ten miły, wyjątkowy dzień - 28/04/2009.

Popołudnie zaczęło się od wizyty w kasie Teatru Polonia, gdzie "nabyłam drogą kupna" :D bilecik na sobotni DANCING. Punkt drugi programu to kwiaciarnia, gdzie z sercem i wrażliwością ogrodniczki (choć od wyuczonego zawodu jestem obecnie hen hen... ale zamiłowanie do kwiatów pozostało, a głównie ich fotografowanie :wink: ) wybierałam azalie.......... Potem już kierunek -> teatr, chwila oczekiwania i... przemiłe z Panią spotkanie, za które gorąco dziękuję. Była Pani taka ciepła, serdeczna... jak zawsze.
Jeszcze raz w imieniu swoim i Julity - dziękujemy za "Tatarak" i za to, że Pani jest.
Następnie cóż, trochę Warszawy na piechotę, trochę autobusem i cel osiągnięty - ul. Czerska.
Spotkanie z Panią i z Panem Andrzejem Wajdą było niezwykle interesujące. Profesjonalizm, wiedza i inteligencja zawsze robiły i robią na mnie ogromne wrażenie.
Niestety nie zmieściłam się na sali :x , więc usiadłam za Państwa plecami, za szybą... też dobrze..

Przesyłam dwa zdjęcia zza szyby...
Obrazek
Obrazek

Po spotkaniu podpisywanie "tatarakowych albumów"...
Ale oczywiście jak ktoś ma pecha to ma! Zamówiłam sobie w internecie tydzień temu, myśląc że na to spotkanie spokojnie dojdzie, zwłaszcza że na stronie była informacja - wysyłamy w ciągu 24h. No dobre sobie! Najpierw oni zwlekali nie wiem dlaczego, potem ja miałam popsuty domofon :evil: I mnie załatwili na tego 28ego. Dziś łaskawie przysłali. O matko! Ale warto było czekać, bo jest piękny, a do tych wrażeń dołącza się również moja mama...
Obrazek

Na koniec jeszcze wspólne zdjęcie.., które jest takie ładne... dzięki uprzejmości Pani Marty...
Obrazek

Dziękuję bardzo za dwa dzisiejsze spotkania, bardzo.. Przepięknie Pani wyglądała.. a płaszczyk jaki cudny!

I na koniec poszłyśmy się pozaprzyjaźniać... (my tu z forum :wink: :ja, Julita, amc, agak)

Ja, amc, Julita:
Obrazek

amc i agak:
Obrazek

Bardzo Ciepło Panią pozdrawiam i do zobaczenia na Dancingu, 2 maja..
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: Kochana Pani Krysiu,

Postprzez Krystyna Janda Pt, 01.05.2009 06:36

Pozdrawiam i do zobaczenia. Książkę do podpisu proszę przysłać za kulisy. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja